wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Yamaha MX Pro Tour powraca do Polski!

Yamaha MX Pro Tour powraca do Polski!

Impreza crossowa Yamaha MX Pro Tour powraca do Polski!

 
alt


Już za trzy tygodnie odbędzie się niezwykle wyczekiwana impreza crossowa – Yamaha MX Pro Tour. W dniach 25-26 września na torze w Serokach pod Łowiczem wszyscy fani motocrossu będą mieli wyjątkową okazję przetestowania najnowszych motocykli z gamy YZ w specyfikacji na sezon 2022. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc wymaga zarejestrowania się. Już dziś zapisz się on-line i wejdź z nami do strefYZwycięzców!

Po zeszłorocznej przerwie spowodowanej pandemią do Polski powraca truck MX. W ostatni weekend września na Torze Motocrossowym Seroki w Łyszkowicach powstanie miasteczko motocrossowe Yamahy. Na miejscu będzie dostępny do testów park najnowszych motocykli crossowych YZ Yamahy z rocznika modelowego 2022. Wśród nich znajdziemy dwa modele dwusuwowe – zbudowany od nowa YZ125 o jeszcze większej mocy i osiągach niż dotychczas oraz YZ250 z przeprojektowanymi nadwoziem i podwoziem. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przetestować również modele czterosuwowe YZ250F i YZ450F, które na rok 2022 zyskały liczne zmiany techniczne mające na celu optymalizację ich sprawdzonego potencjału.

Sam tor Seroki jest wygodnie położony w centralnym punkcie Polski, tuż przy zjeździe z autostrady A2 w kierunku Łowicza. Z Warszawy to jedynie godzina drogi.

Tegoroczna impreza MX Pro Tour została podzielona na dwa dni:

  • w sobotę, 25 września, motocykle testować będą kierowcy bez licencji zawodniczej,
  • w niedzielę, 26 września, Yamaha zaprasza zawodników z licencjami sportowymi (rano właściciele licencji „A” oraz „B”, a popołudniu licencji „C”).

Na miejscu nie zabraknie również służących radą i pomocą instruktorów oraz zawodników crossowych z „niebieskiej rodziny” Yamaha Racing.

Zarejestruj się już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę – https://yamaha-mxtour.zarezerwujsie.pl/pl/#/terms.

MX Pro Tour: 25-26 września 2021, Tor Motocrossowy Seroki. Do zobaczenia na torze!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu